![]() |
![]() |
wstecz
strona główna
|
|
siła jest formą piękna i piękno też jest siłą walczę nie utraciłam duszy drapieżnika walczę o rzeczy piękne o radość, harmonię i sens c a ł o ś c i to jego jądrem chcę być silna | |||
![]() |
|||