Najlepiej tylko dla pocałunków -
przepełnionych sercem
jedzenia -
poświęconego łzami i wdzięcznością
słów -
które zmienią świat na lepsze
albo dla ciszy -
zdumienia Przeogromem
reszta wycieka bezowocnie
tyle zamieszania
skutków ubocznych
uważań na to i tamto -
i nic prócz zmęczenia za murami osobności
nie wynika
najlepiej otwierać Się
tylko razem
z sercem
|