wstecz strona główna

 

Najlepiej tylko dla  pocałunków -
przepełnionych sercem

jedzenia -
poświęconego łzami i wdzięcznością

słów - 
które zmienią świat na lepsze

albo dla ciszy -
zdumienia Przeogromem

reszta wycieka bezowocnie
tyle zamieszania
skutków ubocznych 
uważań na to i tamto -
i nic prócz zmęczenia za murami osobności
nie wynika

najlepiej otwierać Się
tylko razem 
z sercem