Są szkoły rodzenia
i szkoły przetrwania
szkoły języków obcych żeglarstwa
gotowania
lecz nie ma szkół umierania
jakby śmierć nie była
(paradoksalnie?)
istotnym elementem życia
ptaki mrówki i liście
kwiaty i płatki śniegu
nauczcie mnie
jak umierać spokojnie
z godnością
w dobrej ciszy
-
czuję Was
potrzebuję tylko czasu
Całego
jaki mam
|