![]() |
![]() |
wstecz
strona główna
|
|
kocham się kocham się kocham siebie :) za zielony lakier do paznokci za ciągle zdziwienie że w kałuży też widać świat :) za kapelusz na który ciągle czekam :) za ten wiersz miłosny do siebie :) i za nadzieję że starość może być najpiękniejsza :) | |||
![]() |
|||